Przygotowania w dniu ślubu

12 lipca 2018,   By ,   0 Comments

 

CZY WSZYSTKO JEST JUŻ DOPIĘTE NA OSTATNI GUZIK ?

 

Upragniony dzień w końcu nadszedł. Jednak wcześniej warto dobrze się zorganizować, by beztrosko go spędzić.

 

Jeżeli chcecie by Wasze zdjęcia ślubne nie przedstawiały chaosu, to zadbajcie o przestrzeń, w której będą odbywały się zdjęcia.

Po prostu uporządkujecie otoczenie. Warto jeszcze przed naszym przyjazdem schować niepotrzebne rzeczy np. pudełka, walizki, torby. Najlepiej wynieść je do pomieszczeń, w których nie będziemy robić zdjęć.

 

 

 

 

 

 

Przygotujcie natomiast wszystkie rzeczy, które będą dziś potrzebne czyli garnitur, suknię i wszystkie dodatki np. mucha, spinki, buty, perfumy, biżuteria oraz kwiaty.Po pierwsze będziecie mieli wszystko pod ręką i o niczym nie zapomnicie, a po drugie reportaż rozpoczynamy od zdjęć akcesoriów, więc poczekajcie z zakładaniem ubrań i dodatków na nas. Takie ujęcia są szczególnie ważne w nagraniu, bo niesamowicie wzbogacają cały film! Również Wasza rodzina i znajomi to docenią, gdyż będą mogli dokładniej przyjrzeć się akcentom, które na żywo mogły im umknąć.

 

 

 

 

 

 

 

 

JEŚLI PAN MŁODY CHCE UWIECZNIĆ SWOJE PRZYGOTOWANIA

Proponujemy rozpocząć u Pana Młodego. Taka logistyka sprawdza się u nas najlepiej. Oczywiście nie traktujemy tego jako sztywną regułę i wszystko dopasowujemy do Waszych preferencji, czasu jakim dysponujemy i odległości, które musimy pokonać.

Jeżeli wszystko jest dograne, to całość przygotowań i błogosławieństwo powinno nam zająć  ok. 60 minut. Tak jak wspominaliśmy najpierw robimy zdjęcia  dodatków, a dopiero później samych przygotowań. W następnej kolejności wykonujemy ujęcia portretowe i z najbliższymi. Warto wcześniej powiadomić rodzinę na którą godzinę mają być gotowi. Najlepiej jeśli świadkowie są już ubrani na początku Waszych przygotowań.

Po zdjęciach zostajecie jeszcze na miejscu i czekacie na umówioną godzinę wyjazdu, tak by dać czas Pannie młodej na przygotowania, ale o tym za chwilę.

 

 

 

 

 

 

CZAS PRZYGOTOWAŃ PANNY MŁODEJ

Podstawowe przygotowania trwają ok. 60 min. Jeżeli czas na to pozwala uwieczniamy również układanie włosów czy malowanie.

Najlepiej jeśli w czasie wykonywania zdjęć będzie panowała przyjemna nieskrępowana atmosfera. Przecież chcemy, żeby były one jak najbardziej naturalne i nie wymuszone. Spokój i luz to doskonały punkt wyjścia do takich ujęć.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gdy Panna młoda jest już ubrana czas na zdjęcia portretowe i rodzinne….. Zdjęcia zrobione!Uff! To doskonały czas na przyjazd Pana młodego.